ZAMKNIJ
ZAMKNIJ WSZYSTKO OTWÓRZ WSZYSTKO

LEASING Z GWARANTOWANYM ODKUPEM

Co to znaczy, że w leasingu odkup gwarantuje Marka?

Oznacza to, że Marka gwarantuje odkup Twojego samochodu za cenę ustaloną podczas podpisywania umowy leasingu, w przypadku kiedy nie zdecydujesz się na wykup pojazdu po okresie leasingu. 

Na jakie okresy mogę zawrzeć umowę leasingu?

Dostępne okresy finansowania to 2,3 i 4 lata. 

Czy mogę finansować samochód Marki Peugeot, Citroën lub DS, jeśli nie mam żadnych środków własnych?

Tak, leasing Peugeot, Citroën lub DS jest dostępny nawet bez wkładu własnego.* 

*Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

Na jakiej podstawie jest określana wysokość odkupu auta?

Wysokość odkupu jest prognozowaną wartością rynkową modelu z gamy Peugeot, Citroën lub DS po ustalonym okresie i przewidywanym przebiegu pojazdu.

Dlaczego wartość odkupu jest tak wysoka?

Przewidujemy, że tyle wart będzie Twój samochód po określonym czasie i deklarowanym przebiegu. Dzięki wysokiej wartości wykupu możesz obniżyć miesięczny czynsz leasingowy do minimum, a po okresie leasingu zwrócić pojazd i kupić nowe auto. 

Skąd będę wiedział, kiedy mam zwrócić pojazd?

Na 3 miesiące, a później na miesiąc przed datą zakończenia umowy prześlemy do Ciebie list z informacją, gdzie powinieneś się zgłosić, jeśli chcesz zwrócić pojazd i jakie dokumenty powinieneś przygotować. 

Czy mogę zrezygnować z opcji zwrotu pojazdu i odkupu przez importera?

Oczywiście jest taka możliwość. W takim przypadku spłacasz wartość wykupu, umowa leasingu zostaje zamknięta, a Ty stajesz się właścicielem auta. 

Co się stanie jeśli nie będę miał pieniędzy na wykup pojazdu, ale jednocześnie nie chcę sprzedawać samochodu?

W takim przypadku możesz skorzystać z pożyczki ratalnej na spłatę wartości wykupu, w której okres finansowania wynosi od 12 do 60 miesięcy.