ZAMKNIJ

MÓJ ELEKTRYK

Stellantis Financial Services Polska Sp. z o.o. dołączyła do rządowego programu dopłat do samochodów zeroemisyjnych "Mój elektryk". Sprawdź jak łatwo możesz sfinansować swój nowy samochód z grupy marek Stellantis w wersji elektrycznej. 

Poziomy dopłat do aut elektrycznych oraz procedury związane z ich przyznaniem zależą od tego czy chcesz nabyć samochód na własność czy chcesz go leasingować.


Zakup na własność

Dzięki programowi "Mój elektryk" możesz uzyskać nawet 27 000 zł rządowej dotacji na samochód w pełni elektryczny. 

Jak wygląda proces dofinansowania do zakupu samochodu elektrycznego?

Jeśli interesuje Cię zakup samochodu za gotówkę z dofinansowaniem, wejdź na stronę Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej: WYŚLIJ WNIOSEK


Leasing z dopłatą

Oferujemy możliwość sfinansowania samochodu zeroemisyjnego z dopłatą zarówno firmom (Simply Drive), jak i klientom indywidualnym (Lesing Konsumencki). Firmy mogą ubiegać się o dofinansowanie w wysokości do 70 000 zł!

Kategorie pojazdów:

Jak wygląda proces finansowania (leasingu) samochodu zeroemisyjnego z dopłatą rządową?

Proces jest możliwie uproszczony, a wszelkiego wsparcia w przeprocesowaniu wniosku udzieli Ci Doradca Handlowy w salonie.


Zapraszamy na stronę NFOŚiGW gdzie znajduje się baza wiedzy dotycząca całego programu dopłat do samochodów zeroemisyjnych. 


SPRAWDŹ OFERTĘ SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH

logo_ap

 

logo_ac

 

logo_ds

 

2

z

1

z

3

z

5

z

4

z