ZAMKNIJ
ZAMKNIJ WSZYSTKO OTWÓRZ WSZYSTKO

POŻYCZKA Z GWARANTOWANYM ODKUPEM

Co to znaczy, że w pożyczce odkup gwarantuje Marka?

Oznacza to, że importer  gwarantuje odkup Twojego samochodu za cenę ustaloną podczas podpisywania umowy pożyczki, a w przypadku skorzystania z opcji odkupu pojazdu, ostatnia rata będzie uregulowana do finansującego przez importera. 

Na jakie okresy mogę zawrzeć umowę pożyczki?

Dostępne okresy finansowania to 3 i 4 lata. 

Czy mogę kupić nowy model z gamy pojazdów koncernu Stellantis jeśli nie mam żadnych środków własnych?

Tak, pożyczka jest dostępna nawet bez wkładu własnego.* 

*Zgoda na udzielenie pożyczki jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Stellantis Consumer Financial Services Polska Sp. z o.o.

Na jakiej podstawie jest określana wysokość odkupu auta?

Wysokość odkupu jest prognozowaną wartością rynkową modelu z gamy pojazdów koncernu Stellantis po ustalonym okresie i przewidywanym przebiegu pojazdu. 

Dlaczego wartość odkupu jest tak wysoka?

Przewidujemy, że tyle wart będzie Twój samochód po określonym czasie i deklarowanym przebiegu. Dzięki wysokiej racie końcowej możesz obniżyć miesięczną ratę do minimum, a po okresie umowy zwrócić pojazd i kupić nowe auto. 

Czy wartość odkupu jest zawsze taka sama?

Wartość odkupu może być niższa jeśli pojazd ma nadprzebieg, jest nadmiernie zużyty lub uszkodzony. Warunki odkupu określa umowa gwarancji odkupu pojazdu, która jest załącznikiem do umowy pożyczki. 

Jak wygląda proces zwrotu samochodu?

Pojazd powinieneś zwrócić do dealera, gdzie zostaną przeprowadzone oględziny pojazdu. Przed upływem terminu zakończenia umowy pożyczki skontaktuje się z Tobą rzeczoznawca DEKRA, który umówi z Tobą dogodny dla Ciebie termin. 

Skąd będę wiedział, kiedy mam zwrócić pojazd?

Na 3 miesiące, a później na miesiąc przed datą zakończenia umowy prześlemy do Ciebie list z informacją, gdzie powinieneś się zgłosić, jeśli chcesz zwrócić pojazd i jakie dokumenty powinieneś przygotować. 

Czy mogę zrezygnować z opcji zwrotu pojazdu i odkupu przez importera?

Oczywiście jest taka możliwość. W takim przypadku spłacasz ostatnią ratę, umowa pożyczki zostaje zamknięta, a Ty nadal jesteś właścicielem auta. 

Co się stanie jeśli nie będę miał pieniędzy na ostatnią ratę, ale jednocześnie nie chcę sprzedawać samochodu?

W takim przypadku możesz skorzystać z pożyczki ratalnej na spłatę raty balonowej, w którym okres finansowania wynosi od 12 do 84 miesięcy lub z pożyczki balonowej 30/70 na 12 miesięcy.